ČASTÉ DOTAZY

KOLIK U TEBE STOJÍ TETOVÁNÍ?

základní startovací cena je 2200kč,- poté záleží na naši domluvě ohledně tetování. Podle složitosti, barevnosti, zpracování, apod. Jakmile jsme domluveni o představě, dokáži cenu odhadnout lépe. 
 (více v sekci ceník)


DÁ SE U TEBE PLATIT KARTOU?

momentálně tuto službu nenabízím. Platit můžete tedy pouze hotově nebo QR kodem.


BOLÍ TETOVÁNÍ? - KDE BOLÍ NEJVÍC? 

jak to jen říci....snad jen... tetování bolí všude a nikde. Každý máme jiný práh bolesti. Mohu dva lidi tetovat na jedno stejné místo a jednoho to bolet bude a druhého ne. Samozřejmě jsou ošemetná místa na těle, kde je to dost nepříjemné - např. loket apod. Ale nejspíš se to dá vždy vydržet. Občas to lechtá, občas bolí. To nezjistíme, dokud nepíchneme :) 


JAK DLOUHO BUDE TETOVÁNÍ TRVAT?

je to různé. Nedá se asi určit přesný čas. Jeden nápis může trvat 20min a jiné tetování i 3hodiny. Přesnější čas Vám mohu vždy sdělit buď těsně před tetováním, nebo během tetování.


MŮŽU VZÍT DOPROVOD? 

Prosím Vás, nevoďte si doprovod, pokud nejste mladší 18ti let. Myslím, že to sami zvládneme. Mám ráda na svou práci klid a komfortní zonu, jak pro sebe, tak pro Vás. Děti nechte prosím také doma, ve studiu dětský koutek nemám a partneři se bez Vás na pár hodin také obejdou. Děkuji


CUKROVKA, JINÉ NEMOCI

často se ptáte na otázky ohledně Vašeho zdravotního stavu. Prosím Vás, nejsem Váš lékař, neznám Váš zdravotní stav a vaši dokumentaci. Pokud máte nějaké nemoci a nejste si jisti, zda se můžete nechat tetovat VŽDY je lepší poradit se o tom dopředu s Vašim lékařem a až potom vše probrat se mnou. Každopádně byste mě měli dopředu informovat o tom, pokud máte nějaký vážnější zdravotní problém

ANTIBIOTIKA, OČKOVÁNÍ: Nechat tetovat se můžete nejdřív 14dní po dobrání antibiotik a nejdříve 14dní po očkování - jakémkoliv.


MŮŽU SI U TEBE KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ?

dárkové poukazy spíš nemívám, jsou na objednávku. 


ODPOVĚDI NA OTÁZKY TYPU - MOŘE, OPALOVÁNÍ, KOUPÁNÍ, PITÍ ALKOHOLU APOD...

NE! hned po tetování byste opravdu neměli jít pít alkohol a jít "chlastat" na párty

 • 24hod před tetování nepijte alkohol, neberte žádné návykové látky, nepijte nic s kofeinem 
 • Po tetování nechoďte 14 dní do solária, chraňte si svá tetování. V letních dnech tetování zakrývejte a měsíc po zahojení mazat 50tkou krémem na opalování, nebo speciálním krémem přímo na tetování na léto. 
 • Nejezděte po tetování hned za týden k moři. Budete mít čerstvou ránu na těle. Přímé slunce Vám bude čerstvou barvu vytahovat a slané moře čerstvé tetování "vyžírat". Nejdřív jeďte tak za měsíc a pokud to nejde, raději tetování odložte na jiný termín. 
 • Prosím nechoďte do studia nemocní, ani s rýmičkou lehkou či těžší, nebo střední apod. Věřím, že se na tetování moc těšíte a zvládli byste to i s rýmičkou, ale berte prosím ohledy na mě. Potřebuji pracovat a né od Vás dostat nějakého vira :) Děkuji


JAK SE STARAT O TETOVÁNÍ - CO SI KOUPIT 

vše ohledně hojení a péče Vám řeknu v den tetování na místě ve studiu osobně :) Dopředu si můžete pořídit antibakteriální mýdlo (kostku protex) a krém na hojení např. Bepanten ( už vyrábí přímo Bepanten tattoo)
anebo si můžete zakoupit krém na tetování přímo u mě ve studiu od značky LOVE INK, netestované na zvířatech a vyrobeno z přírodních složek. 

Když se bude tetování hojit, může vytvářet stroupky. Tetování si neškrábejte a stroupky nestrhávejte!

Nepořizujte si vazelínu, ani žádné parfémované krémy. Vazelína nemá žádné hojivé látky. 


OSOBNÍ INFO A DOPORUČENÍ

 • přistupujte ke svému novému tetování a k mé práci zodpovědně
 • pokud mě kontaktujete na sociálních sítích, zprávu si přečtu a neodpovím, klidně se mi připomeňte, občas si ve spěchu zprávu přečtu s tím, že odepíši až budu u diáře, ale pak na to zapomenu. Nebojte se napsat mi znovu. 
 • Pokud jdete ke mně za účelem toho že: jsem levnější, nebo máte u mě rychlejší termín, tak v tom případě ke mně prosím ani nechoďte. Chtěla bych eliminovat případy lidí, kteří ke mně jdou z důvodu, že jinde je to dražší nebo musí déle čekat na termín. Ráda bych si tvořila klientelu lidí, kteří za mnou chodí/jezdí rádi z toho důvodu, že je jim má práce opravdu blízká a rádi si na svůj termín i počkají. 
 • berte si mé rady k srdci
 • Snažte se chodit na tetování odpočatí, pokud se necítíte dobře dejte mi včas vědět. Nezapomínejte prosím na termíny, kdy máte přijít a piště si to. 
 • Ke každému se snažím mít individuální přístup a samozřejmě se Vám snažím vždy vyhovět, pokud to jde. Respektujte prosím i Vy, že i já mám svůj osobní život a pokud Vám hned na sociálních sítích neodpovídám - nejspíš žiji zrovna život mimo studio :) Ale hned jakmile to půjde určitě se Vám ozvu a pokud ne, vyzvu Vás k tomu, abyste se mi připomněli. 
 • a pokud i přes všechny informace něčemu nerozumíte a potřebujete se zeptat, vždy je lepší zavolat, než si dlouze psát na sociálních sítích.