CENÍK

ZÁKLADNÍ STARTOVACÍ CENA TETOVÁNÍ  22OO kč , - 

Podle Českého statistického úřadu byla k datu 11.1.2024 zjištěna inflace ve výši 10,7%. Z tohoto důvodu navyšování nákladu za chod studia a materiál musí být mírně zvýšena cena za služby. Vážím si vašeho porozumění.

KONZULTACE je ZDARMA

  • ať už se jedná o minimalismus, jako je jedno malé srdíčko, křížek, cokoliv drobného. Vždy Tě bude tetování stát startovací cenu 2200 kč,-  (U minimalismu doporučuji udělat si jich třeba víc. Určitě máte možnost udělat si 3 i 4 minimalistická tetování za stejnou cenu).

Další částka se odvíjí od toho, zda máš vlastní návrh, nebo ho budu zpracovávat já. Dál také na tom, jak bude tetování velké, složité, barevné nebo bez barev apod. Proto mi musíš do mailu napsat své představy, dle toho mohu odhadnout cca zhruba cenu. 


PROČ STOJÍ MINIMALISTICKÉ TETOVÁNÍ STEJNĚ JAKO STŘEDNÍ TETOVÁNÍ? (např. jedno malé srdíčko do 1cm)
- V dnešní době, kdy neustále narůstá inflace a vše se zdražuje, jako potraviny apod... tak i nám tatérům neustále narůstají ceny za materiál a náklady za chod studia. Často, když se mě na to ve studiu ptáte a dostaneme se k vysvětlování , co všechno mě stojí, abych Vám takové malé srdíčko udělala jste překvapeni. Ano, tak stejně jako na malé srdíčko musím použit stejné množství materiálu, jako když Vám vytetuji něco většího (podložka, kalíšek, barva, jehla, dezinfekce na přístroje, dezinfekce na Vaši kůži, dezinfekce na mé ruce, obal na strojek, vazelína, antibakteriální mýdlo, přípravek na obtisk, papíry na přenos obtisku, rukavice, papírové útěrky, chod studia jako je elektřina, apod. + můj čas) Nemyslím si, že je to zrovna málo a to jsem nevyjmenovala všechno. Jediné v čem rozdíl je, že malé srdíčko máte hotové za 20min například a větší tetování trvá déle. Proto Vám nemohu a nebudu tetovat minimalismus za 500,- ani za 1000,- apod.

Pokud Vám to přijde stále moc, potom Vás tetovat bohužel nemohu, neboť bych Vás tím tetovala zadarmo a to není možné. Snad Vám tento rozpis trochu více pomůže pohlížet na to i z jiné stránky. 


CO SE TÝČE CELKOVÉ CENY ZA TETOVÁNÍ 
- Cena každého tetování je velmi individuální. Občas se poštěstí, že Vám přesnou cenu mohu říci, ale z 85% to přesně odhadnout nedokáži. Záleží na mnoha aspektech.

♥ Velikost tetování
♥ Propracovanost návrhu, zda je složitější, pracnější, nebo jednoduchý
♥ Barevnost tetování. Barevná tetování jsou vždy o něco dražší než pouze černá tetování
♥ Čas - ten hraje také velkou roli. Když se mnou spolupracujete, jste "šikovní" práce nám jde od ruky, dokážeme být velmi rychlí. Pokud sebou ale neustále šijete a potřebujete si dělat v tetování větší a častější pauzy, potom se samotný proces mé práce samozřejmě prodlužuje. 
-Pokud Vám dělám tetování, které mohu mít za hodinu hotové a vy krásně spolupracujete, není co řešit a odcházíte s tetováním třeba za základní cenu 2200,- 
-Pokud ale samotné tetování moc nezvládáte, neustále sebou ošíváte, říkáte, že mám na chvíli počkat. Pak potřebujete 25x na wc protože potřebujete "utéct" apod. samozřejmě se může stát, že s takovou se celý proces tetování může prodloužit místo 1hod na 3hod a za to bohužel nemohu účtovat stejnou cenu.
Myslím, že se chápeme :D

POSLEDNÍ VĚC, KTEROU BYCH RÁDA "VYPÍCHLA" 
Mylně si často představujete, že když jde o drobnosti a MINIMALISMUS, tak máte za 20min hotovo a odcházíte. PROSÍM VÁS, tak to opravdu bohužel není. Samozřejmě, že mě Vaše věty typu "to máš hned hotové, to je malé" baví a samozřejmě bych byla ráda, kdyby tomu tak bylo - přeci jen by to byly rychle vydělané peníze, kdo by nechtěl :D - ale NE!
Minimalistická a malá tetování potřebují svůj čas. Ne každý chce tato tetování dělat a to přesně z toho důvodu, že na takovém tetování jde vidět nejvíc chyb a může se velmi rychle pokazit. O to víc se na takové menší věci musím koncentrovaně soustředit a mít na ně klid. 
Takže pokud ke mně přijdete s tím, že chcete 100 hvězdiček, 1000 malých teček a k tomu mini pidi něco... nepočítejte, že to bude "rychlovka za 15min" :D Děkuji.