TETOVÁNÍ

KDE A JAK SE OBJEDNAT

email: dennyart@email.cz

telefon: +420 734 492 774

 • Než se budeš ke mně chtít objednat, doporučuji Ti navštívit mé stránky např. na facebooku: DennyArtStudio
 • nebo na instagramovém účtu: dennyartstudio 
 • Podívej se jaký je můj styl tetování, zda se ti líbí a pokud budeš přesvědčen o tom, že chceš tetování ode mě a jsi s mým stylem obeznámen, potom se objednej. 
 • Dle domluvy ti dám termín rovnou na tetování, nebo se domluvíme ještě na předběžné osobní konzultaci. 
 • Do mailu ještě připiš své jméno, příjmení + TELEFONNÍ ČÍSLO!!!

TERMÍNY A ZÁLOHY

Vzhledem k tomu, že jsou stále lidé, kteří jsou méně zodpovědní, jsem nucena přejít k placení záloh za termíny.  

ZÁLOHY se platí za objednaný termín. 

Můj čas, jako i ten Váš je velmi vzácný. Občas se stane, že se něco přihodí. Něco Vám do toho vleze, nebo i mně, to není nic neobvyklého. Občas se však stane bohužel i to, že někdo zapomene, anebo v horším případě nepřijde a ani se neomluví. Bez záloh se to bohužel nedá udržet. Vás ten čas stojí například den volna. Chápu, že není příjemné ani to, když to zruší tatér vám. Mně ten čas ve studiu, když nikdo nepřijde však stojí nemalé peníze.


 • Každý klient musí zaplatit zálohu za svůj termín         1000kč,-         na č.ú. -  2185184043/0800 

                ( do poznámky pro příjemce napište vždy své jméno + příjmení + datum termínu tetování) 


 • Časy objednání jsou vždy buď na 9:00hod nebo na 13:00hod                                                                              ( jiné časové rozmezí je výjimečně možné po osobní domluvě ) 


ZÁLOHY posílejte 7 dní před tetováním. Pokud nebude záloha zaplacena nejméně 5 dní dopředu, automaticky termín ruším.

 • Pokud potřebujete termín zrušit - přesunout = nejméně 72hod dopředu prosím. V tom případě se Vaše záloha přesouvá do dalšího nového termínu a bude Vám odečtena z výsledné částky tetování
 • Pokud se omluvíte 24hod před tetováním bude Vám strženo 50% ze zálohy. Pokud napíšete až v den tetování, záloha propadá ve 100%. K dalšímu novému termínu musíte zaplatit zálohu novou. Bohužel když se mi omluvíte večer před termínem, nebo v ten den - nemám možnost tak narychlo za Vás sehnat náhradu a tím přicházím i já o své peníze. 
 • Když dojde na případ, že 2x za sebou termín zrušíte, potom přejdeme k záloze 50% částky z celkového tetování a pokud s tím souhlasit nebudete, termín již nedostanete. 
 • Pokud dojde ke zrušení termínu z mé strany, protože i mně se může stát situace, že nemohu přijít do studia -  Vaše záloha Vám samozřejmě zůstává. 


Na jaké období - měsíc zrovna objednávám se dozvíte nejčastěji na instagramu, kde pravidelněji píši různé informace do stories.

Konzultační hodiny bývají nejčastěji v ranních hodinách tzn. v 8:15hod ráno. Důvod je ten, že odpoledne nikdy nevím, kdy přesně skončím s tetováním, proto Vám nemohu dát přesný čas. 

Ano, vím, že vám to někdy vychází časově špatně ohledně práce. Často mi píšete, zda vás nemohu vzít v 16hod, nebo 17hod či 18hod. Bohužel nemohu. Pokud chcete na tetování přijít, musíte si vzít dovolenou, anebo musíme společně najít kompromis, jak vám to vychází v práci se šichtami. Vím, že si to spousta lidí neuvědomuje, ale já jsem také v práci a tu práci si nosím i domů. Pokud chci a potřebuji nějakou službu, také se musím tom člověku, který mi tu službu nabízí přizpůsobit. (lékař, kadeřnice, pedikérka, apod. tak stejně to chodí v tatérském studiu.) Také jsem pořád jen člověk a nejsem stroj. I já bych chtěla mít prostor pro svůj osobní život. I když beru posledního klienta ve 13hod, přesto končím často kolem 18hod. Věřím, že i Vy chcete, abych byla odpočatá na Vaše výtvory :) 

Děkuji za pochopení.

1) MAIL - do mailu napiš své představy. 

            - velikost tetování cca v cm na délku + šířku 

           -  zda by mělo být tetování pouze v černé, anebo barevné

           -  na jakém místě na těle by mělo tetování být 

           - přilož i nějaké fotky, co by se ti zhruba líbilo (v jakém duchu by se tetování mělo nést - fauna, flora, abstrakt, geometrie, apod.) 

           - tvé finanční možnosti (pokud mám volnou ruku na zpracování návrhu, abych se mohla "řídit" i danou částkou, kterou chceš do tetování investovat) 


2) MOBIL - pokud víš, že mi nedokážeš vše vysvětlit skrz psaní přes mail. Potom určitě zavolej, snaž se mi své představy o tetování co nejvíc popsat, ovšem stejně se budeš muset pokusit napsat mi to do mailu. Ne vždy jsem u diáře, nebo nemám možnost si vše sepsat - proto všechny přes telefon odkazuji na mail. 

Prosím nevolejte mi v pozdních večerních hodinách, Děkuji. 

Vždy je ve finále lepší osobní konzultace, pokud jde o zpracování návrhu mou rukou. V případě, kdy víš, že budeš chtít ode mě poradit a raději vše probrat osobně, stačí do mailu napsat, že máš zájem o tetování a žádáš si o termín na konzultaci - i na tu se člověk musí objednat. Na konzultaci pak probereme vše potřebné + dáme hned na místě termín na samotné tetování. 

NÁVRHY

zpracování návrhů na míru

Můžete si donést návrh svůj vlastní. Od někoho zpracovaný, anebo takový, který jste si vytvořili vy sami. 

Pokud si donesete obrázek, který jste si stáhli z Pinterestu, Googlu apod. musíte počítat s tím, že se budu vždy snažit obrázek nějakým způsobem předělat do svého stylu. Prosím Vás všechny, snažte se co nejméně chtít mít 100% kopii něčeho, co už někdo má. 

Pak je varianta zpracování návrhu přímo na míru mou rukou. Přes mail, nebo na osobní konzultaci se domluvíme na tom, co by sis přál/a a jak by tetování mělo vypadat a návrh vytvořím přímo já Tobě na míru. U této varianty musíš počítat s tím, že můj čas není zadarmo a samozřejmě si za zpracování návrhu také nějakou částku účtuji. V tomto případě záleží na složitosti, velikosti návrhu. 

Může se stát, že si ode mě necháš návrh zpracovat a potom už nepřijdeš, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu celé tetování zrušíš. Abychom se vyvarovali tomu, že budu u návrhu trávit čas "zbytečně" , budeš muset návrh zaplatit dopředu. 

Návrhy zpracovávám cca týden dopředu. Občas tomu ale čas nedovolí, je toho hodně a může se stát, že ho mohu poslat i tři dny dopředu. Bohužel to někdy dřív nejde.

 • menší a střední tetování 500,- až 1000,-
 • střední a větší od 1000,- výše